× Anasayfa Hakkımda Eserlerim Sunumlar Online Randevu İletişim


Yapılan Yorumlar

Serkan
Tahsin bey gerek hastalarına olan ilgisi ; gerek bilgi ve deneyimleri ile Türkiye’nin sayılı hekimlerindendir… Hasta ve hasta yakınlarına bakış açısının ülkedeki birçok doktor’a kazandırılması gerektiğine inanıyorum…. Teşhis , tedavi ve cerrahi konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyim ile çok hızlı iyileşmemi sağlayarak kaybettiğim yaşam standartlarını geri kazanmamı sağladığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum… Bundan sonraki kariyer hayatında da çok büyük başarılara imza atacağına sonsuz güveniyorum…
Hasan Çağlar Uğur
Tahsin hocamız kendisini alanında iyi yetiştirmiş, konusuna hakim, hastasına nazik ve anlayışlı davranan ve her istediğiniz anda size gerekli yardımları sağlayan bir hekim. Kendinizi ve yakınlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz insan. Sıcak kanlılığı, guzel yaklaşımı, ve bilgilendirmesi insanda güven duygusu yaratıyor. Bir ürolog arıyorsanız ona mutlaka başvurmalısınız. Size gerekli tüm açıklamaları yapacak ve ameliyat gerekirse başarı ile gerçekleştirecektir. Ameliyat sonrası ise aynı yakın ilgiyi göreceğinizden kuşkunuz olmasın. Yolunuz açık olsun Tahsin bey.Başarılarınızın devamını dilerim... Prof. Dr. Hasan Çağlar Uğur
Taylan
Prof. Doktor Tahsin Turunç'un teşhis koyma ve tedavideki başarısı oldukça iyidir . Böyle bir Doktoru tanıdığım için çok mutluyum .Ürolojihastaları için büyük bir şans olduğuna inanıyorum başarılarının devamını diliyorum .
Kayra Candemir
Tahsin Bey'in mesleki anlamda son derece bilgili ve tecrübeli olmasının yanında, hastalarla olan pozitif diyaloğunun olması bence onu en farklı kılan özelliği. Gerek poliklinik takiplerinde gerekse ameliyat öncesi ve sonrası dönemde çok güzel bir iletişim kurdum ve sağlığıma da kavuştum. Kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum.
AHMET KUŞCU
tahsin Hocam sizin gibi bir doktorda amaliyat oldugum için çok mutluyum sizden gördüğüm ilgi uyarılarınız beni sağlıgıma kavuşturdu,ALLAH sizden razı olsun takipli hastanızım,tüm tanıdık ve arkadaşlara tafsiye ediyorum.
Özgür
Hastalığına tam teşhis koyup en kısa sürede iyileşmemi sağladığı için çok teşekkür ederim ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor.
Hakan Eyüpoğlu
Değerli meslektaşım, uzun süre beni rahatsız eden böbrek taşımdan kurtulmamdaki emeğiniz, ilginiz ve başarınız için teşekkür ederim.
Nadire Güray
Annemin yaşamış olduğu ciddi böbrek probleminin tanı,teşhis tedavisindeki yardımlarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.Teşhis,tedavi,iyi bir hekimlik ve güleryüzü için kesinlikle doğru adrestesiniz.
Sabahat
Saygıdeğer doktorum.siz beni hatırlamazsınız ama biz sürekli hatırlıyor ve size dua ediyoruz.Bundan 7-8yıl önce 13 yaşında oğlum böbrek taşı ile size getirmiş hemen müdahale etmiş ve sağlığımıza kavuşmuştuk .hızlı pratik çözümünüz sayesinde böbreği kurtarmıştır. Allah sizden razı olsun.Sıcak yaklaşımınız bizi etkiledi..Allah sevdiklernize sizi bağışlasın sevdiklerinizide size.Mesleki hatınızda da başarılarınızın devamını diliyorum.sevgi ve saygılarımı sunarım.
Leyla Karakurt
Tahsin hocamın yaklasik 6 yil once beni ameliyat etmisti..bilgisi tecrübesi hastaya yaklaşımı ilgisi teşhis ve tedavideki başarısı insanci l olusu sorulan her soruya sabirla yaklasip hastayi aydinlatmasi ve hastalara elinden gelenin fazlasini yapmaya calismasi ve yardimci olmasi takdire şayan çok değerli bir hocadirr..Boyle bir doktorla karşılaşmış olmak en büyük şansımdır..Sonsuz teşekkürler hocam iyiki varsınız...Sizin gibi hocalara insanların ihtiyacı var Hep .Varolun ..insallah
Mehmet Taşer
Oldukça başarılı bir doktor. Prostat sorunu yaşayan babam çok memnun kalmıştı.
Fatma Zehra
Oldukça güler yüzlü,, hastalarıyla çok yakından ilgilenen ve takibini çok titiz yapan bir doktor. Biz çok memnun kaldık.
Ali Sinan
Dedemin çok beğendiği, sürekli ""Allah razı olsun beni büyük bir dertten kurtardı dediği bir doktordur.
Semih
Çok iyi bir doktor, çok iyi bir insan. İyi ki tanıdık. Çok minnettarız
Ataullah Eren
Babam 83 yaşında prostat sorunu vardı.prostat çok büyümüştü.gittiyimiz üroloji uzmanları prostat çok büyümüş ameliyat edemeyiz dediler. Tahsin bey gayet başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.Babamın sağlığı çok iyi

Teşhis koymada başarılı idealist tecrübeli bir doktorsunuz emekleriniz için teşekkür ederiz, yolunuz açık olsun başarılarınızın devamını dileriz.
Mustafa Yeter
Saygıdeğer hocam ,gerek hastalarınız tarafından gerekse yakınlarının yapmış olduklarımı yorumları okuyorum ..Sizin gibi Prof.ların bu ülkede olması ülkemiz için büyük şans ,yolunuz açık olsun...
Sabahattin Başdoğan
Yaklaşık 10 aydır tahsin beyin hastasıyım bize güler yüzlülüğü için öncelikle teşekkür ederim kendisine ve dalında uzman bir hekim olup çok nadir görülen bir rahatsızlığımı başarılı bir operasyon gerçekleştirip tedavi etmiştir allah razı olsun ilgisi ve alakası için tekrardan teşekkür ediyorum, tüm doktorların tahsin bey gibi olup hastalarıyla ilgili olmalarını temenni ederim
Ozan Sarıkaya
Tahsin hocam sayesinde böbreğimde kanala sıkışan taşın böbreğin iltihaplanmasına o iltihabında kana karısmasından dolayı cok ciddi böbrek sorunundan başarılı bir ameliyat ile kurtuldum.. Engelli olduğumdan agrıları his etmediğim için böbrek bayagı kötü durumdaydı Tahsin hocam sayesinde böbreğim suan cok iyi durumdayım cok rahatım.. ilgisi güler yüzü doktorlugunda ki titizliği tüm türkiyede ki doktorlara örnek olacak sekilde.. iyi ki Tahsin hocamı tanıyıp ona ameliyat olmuşum..